У Романівському ліцеї поліцейські провели просвітницьку роботу

Дата: 10.05.2023 10:20

Учора, 9 травня до Романівського ліцею завітали патрульні інспектори зв'язків із громадськістю Управління патрульної поліції у Волинській області.

Патрульна поліція Волинської області разом із поліцейськими офіцерами Підгайцівської громади провели дуже цікаві та тематичні бесіди зі здобувачами знань.

Із собою полісмени привезли імпровізовані дорожні знаки.Патрульні розповіли як правильно переходити дорогу, чому важливо користуватися флікерами.Також офіцери розповіли про свою роботу, показали різне спорядження та службові автомобілі.

Діти із захопленням слухали патрульних та щиро ділилися своїми історіями, - інформують на сторінці Романівського ліцею