Збірна команда Підгайцівської ТГ взяла участь у чемпіонаті Волинської області з настільного тенісу

Дата: 09.05.2023 10:39

Учні Гаразджанської гімназії та Липинського ліцею у складі збірної команди Підгайцівської ТГ взяли участь у чемпіонаті Волинської області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2009-2010 рр.

✅Змагання проходили 06-07 травня у м. Луцьку за програмою обласної спартакіади “Волинь спортивна”.

Суперниками наших школярів були вихованці ДЮСШ м. Луцьк, ДЮСШ Ковель, ДЮСШ Камінь Каширськ, ДЮСШ Горохів, ДЮСШ Ківерці.

Тож, дякуємо юним спортсменам нашої збірної команди з настільного тенісу у складі: Соколовський Веніамін, Феш Тетяна, Вязлов Владислав, Палюк Дмитро, Янчук Роксолана за сміливість, спортивний азарт та активну позицію.

Бажаємо вам та вашим наставникам не зупинятись на досягнутому, а йти до нових Перемог