Сім'я Шкорупських з Підгайців захищала честь громади на фестивалі спорту у Володимирі

Дата: 08.05.2023 12:47

5 загальнокомандне та перше серед сільських громад - сім'я Шкорупських з Підгайців захищала честь громади на фестивалі спорту у Володимирі

18 березня у місті Володимирі відбувся фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Організатором даного заходу виступив ВЦФЗН «Спорт для всіх» спільно з управлінням гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради.

Підгайцівську громаду представила сім'я Шкорупських у складі: Олександра, Наталії та їх сина Максима, які були переможцями минулорічного фестивалю "Тато, мама, я - спортивна сім'я" у Тростянці.

Цьогоріч, кожен член команди змагався зі своїми суперниками на спритність, швидкість, кмітливість та влучність.

Переможців визначали за кількістю набраних очок на кожному етапі змагань.

Спортивна частина змагань охоплювала 5 комплексних естафет: «Фрізбі», «Флорбол», «Попади в ціль», «Смуга перешкод», «Комбінована».

II частина включала особисті конкурси: «Найкраща мама», «Найкращий тато», «Найкраща дитина.

III частина – визначення найкращого сімейного малюнку на тему «Спорт для всіх – за зоровий спосіб життя».

Дякуємо нашим активним мешканцям Наталії, Олександру та Максиму Шкорупським за участь.

Бажаємо, щоб спорт завжди був вагомою складовою вашого життя і запорукою здоров'я і прагнення до нових перемог.