Підгайцівська громада передала на фронт чергове авто. ФОТО

Дата: 03.05.2023 13:20

Цього разу позашляхових NISSAN NAVARA 2003 року випуску служитиме роті вогневої підтримки десантно-штурмового батальйону, у якому воюють мешканці Підгайцівської громади.

Доставить транспортний засіб у підрозділ військовий з Волині, який після важкого поранення повертається у стрій. Авто будуть використовувати з метою здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування агресії російської федерації.

До слова, за час війни Підгайцівська сільська рада передала для потреб військових більше 10 транспортних засобів та направила на оборону держави майже 20 мільйонів гривень.