Національний освітній форум "Виклики сьогодення та перспективи майбутнього" проходив наприкінці квітня на Закарпатті. Підгайцівську громаду представляли Жанна Скороход, начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту та головний спеціаліст відділу освіти Ольга Вахрушева.

Разом з колегами з різних областей України: Волинської, Вінницької, Харківської, Запорізької, Донецької та Чернівецької під час живого спілкування освітяни Підгайцівської громади ділилися досвідом, надбаннями та налагоджували співпрацю з громадами-учасницями форуму.

Метою форуму організатори визначили створення пулу громад-побратимів, які стануть оплотом справжніх європейських цінностей через формування максимально тісних зв’язків та партнерської співпраці у вирішенні та подоланні гуманітарних та економічних питань на шляху європейської інтеграції.

"Завдяки налагодженню співпраці у різних сферах взаємодії у сфері освіти між громадами та обміну кращим досвідом, нам вдасться покращити освітній процес, в тому числі з врахуванням умов воєнного стану", - розповіла начальниця відділу освіти, культури молоді та спорту Жанна Скороход.