Оголошення про скликання 27-ї сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 01.05.2023 15:28

Засідання 27-ї позачергової сесії Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 04 травня 2023 року о 14.00 у приміщенні сільської ради.

На розгляд депутатів, розпорядженням сільського голови, винесені питання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової двадцять сьомої сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання.
  2. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради «Про бюджет сільської територіальної громади на 2023 рік» від 23.12.2022 року № 24/2.
  3. Про затвердження Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької державної податкової інспекції Головного управління державної податкової служби у Волинській області на 2023 – 2024 роки.
  4. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради від 10.05.2022 № 18 «Про затвердження Програми фінансової підтримки КП при Підгайцівській сільській раді на 2022-2024 роки»
  5. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих в міжсесійний період.
  6. Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної документації по капітальному ремонту вулиць.
  7. Про затвердження положення про порядок подання та розгляд електронних петицій в Підгайцівській сільській раді.
  8. Про перейменування посад.
  9. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.
  10. Про затвердження детального плану території.
  11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
  12. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
  13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в приватну власність.
  14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється).
  15. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.
  16. Про оренду земельної ділянки.
  17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативно грошової оцінки населених пунктів.
  18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни меж населених пунктів Підгайцівської сільської ради.
  19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання)земельної ділянки комунальної власності Підгайцівської сільської ради.
  20. Затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах.
  21. Надання дозволу на формування лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах.
  22. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Підгайцівської  сільської ради Луцького району Волинської області.
  23. Про надання дозволу на переведення садового будинку у житловий.
  24. Про присвоєння назв вулиць та провулків на території Підгайцівської сільської ради.
  25. Про внесення змін до рішення сесії Підгайцівської сільської ради.
  26. Різне.
  27. Розгляд депутатських запитів.