Сім’ї загиблих Героїв отримають продуктові набори від благодійників

Дата: 28.04.2023 15:45

Двадцять вісім сімей загиблих у російсько-українській війні військовослужбовців із Підгайцівської громади  отримають великодні набори від Благодійного фонду "Сучасна Україна" - Modern Ukraine.

Доброчинці, у співпраці з Волинською обласною державною адміністрацією, напередодні свят сформували більше 1000 пакунків для родин загиблих Героїв з Волині.

Сьогодні у сесійній залі Луцької державної районної адміністрації зібрали представників громад Луцького району та вручили перші пакунки сім’ям загиблих. Решту продуктових наборів доручили адресно розвести керівництву громад.

Президент благодійного фонду "Сучасна Україна" подякував матерям за синів, які мужньо боронили державні інтереси, поспівчував дружинам та дітям, побажавши сил прийняти втрату і берегти память про Героїв.

Всього по Луцькому районі планують роздати 273 великодніх кошиків.