Молодіжні лідери Підгайцівської громади шукали натхнення на Молодіжному форумі Волині, який днями відбувся у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків.

У форумі взяли участь понад 100 учасників з різних куточків Волині, а також прибули делегації з Рівненської та Закарпатської областей.

Цьогоріч традиційний форум мав на меті проаналізувати можливості та узгодити бачення розвитку молодіжної політики у Волинській області.

Заступниця голови Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді та представниця Підгайцівської громади в Молодіжні раді Волині Софія Вербицька розповідає, що захід видався насиченим та цікавим, багато корисних іде почерпнули під час спілкування з молоддю з інших громад та зарядились промовами мотиваційних спікерів.

Серед поважних гостей була навіть заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Потапенко та чимало високопосадовців Волині.

Директорка Центру культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Тетяна Ковжук зазначає, що дуже важливо зараз підтримувати ініціативи молоді, втілювати в життя їхнє бачення, бо саме на їх плечі випаде найважливіша місія – відбудова та поступ нашої держави після війни.

Саме тому у громаді активно залучають до молодіжного руху шкільну та студентську молодь, допомагають із написанням проєктів.

Захід організовано проєктом USAID «ГОВЕРЛА» спільно з ОВА та Волинською обласною радою.