Близько 50% грантових заявок на підтримку самозайнятих осіб та мікропідприємництва, які подали мешканці населених пунктів Волині для участі у програмі "Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення та розвитку" ACTED пройшли перший етап відбору та допущені до етапу валідації. У проєкті брали участь кілька громад області, зокрема й Підгайцівська.

Про це повідомили представники програми 20 квітня під час зустрічі у Підгайцівській сільській раді.

Нагадаємо, що вказаний проєкт реалізується на Волині за фінансової підтримки уряду Канади та у партнерстві з гуманітарною французькою неурядовою організацією ACTED.

На зустрічі був присутній Олександр Бляшук - заступник Підгайцівського сільського голови, начальниця відділу соціального захисту населення Підгайцівської сільської ради Катерина Голубович, представниця Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості, старости громади.

Про результати подальшого розгляду відібраних заявок організатори повідомлять потенційних грантоотримувачів особисто.

Старший фахівець проєкту SEED Ірина Гапотченко презентувала присутнім ще одну програму конкурсу, яка стосується підтримки навчання в IT сфері.

Детальніше про всі можливості отримання грантів для населення на навчання, самозайнятість та мікропідприємництво представники програми розкажуть мешканцям під час інформаційно-мотиваційних зустрічей, які відбудуться 3 травня цього року в Підгайцях та Піддубцях.