У Підгайцівській громаді розквітли перші "вісники Перемоги"

Дата: 19.04.2023 12:59

В громаді почали квітнути крокуси та гіацинти, висаджені учнями ліцеїв в рамках українсько-нідерландського проєкту.

Восени кілька освітніх закладів Підгайцівської громади долучилися до всеукраїнського проєкту «Квіти перемоги» #Flowers4school від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

В рамках цієї ініціативи, поблизу 9000 шкіл та дитсадків України висадили 5 мільйонів цибулин квітів, які цієї весни починають квітнути та радувати своєю красою. Це – голландські саджанці нарцисів, тюльпанів, крокусів та гіацинтів.

Учні Підгайцівського, Піддубцівського, Лищенського, Липинського ліцеїв та Борохівської гімназії восени висадили цибулинки в ґрунт і з нетерпінням чекали, коли розтане сніг, аби побачити перші пагони, що тягнуться до сонця.

Квіти від #Flowers4school вже сходять і починають радувати нас своїм квітом, дають надію та віру у квітучу Перемогу.

Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, покаже їм, що садівництво - це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.