Воїн із Гаразджі подарував священнику ікону, яку писав на передовій

Дата: 18.04.2023 14:31

Ікону Андрія Первозванного та державний прапор України у Великодню ніч вручив настоятелю парафії Успіння Пресвятої Богородиці у с. Гаразджа Луцького районного деканату Андрію Мовчанюку ветеран АТО та учасник російсько-української війни Руслан Кашаюк.

Подарунок духовному наставнику воїн готував з нагоди дня Ангела ще у грудні, однак особисто вручити образ зміг лише зараз.

Руслан Кашаюк вперше до війська він пішов у 2014 пішов снайпером на передову. Служив у батальйоні «Айдар». У Луганській області він отримав серйозну контузію, через яку на певний час втратив можливість говорити. До нормального життя його повернули образотворче мистецтво та дружина.

Кілька років тому вступив до духовної академії та отримав духовний сан диякона у Православній Церкві України. Писати картини почав під час АТО.

Нині він несе службу у Збройних Силах України на найнебезпечнішій ділянці фронту, однак і там знаходить час на мистецтво.