До дня працівників пожежної охорони, яке традиційно в Україні відзначається 17 квітня у Підгайцівський ліцей провели спортивні змагання серед юних рятувальників.

Зі школярами попрацювали пожежники Луцьке районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області.

Для учнів працівники ДСН спільно зі спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі Безпека освітнього середовища Підгайцівська ТГ провели превентивний захід щодо пожежної та протимінної безпеки.

Школярі не лише дізналися про загрози, заходи протидії, уникнення пожеж та мінної небезпеки, а й відчути себе у ролі справжніх рятувальників.

Три команди "Друзі патрона", "Дружба", " ЗСУ - котикти" змагалися у спритності, швидкості та злагодженості командної боротьби у спортивних естафетах з елементами рятувальної справи.

Як розгорнути і згорнути пожежний рукав, одягнути рятувальне спорядження на швидкість та спритність, виконати поставлене командне завдання - із завзяттям та жагою до перемоги з'ясовували юні рятувальники у конкурентній боротьбі.

Емоції вирували не лише серед учасників ігор-естафет, а й уболівальників.

Спортивний азарт та радість - все це можна було відчути та побачити під час змагань.

По завершенню, організатори відзначили всіх учасників та переможців естафети, якими стала команда "Друзі Патрона".

Сьогодні, важко переоцінити роль рятувальників у нашій спільній боротьбі за Перемогу України, тому професійна орієнтація рятувальної справи та спільні дії у напрямку підтримки безпеки освітнього середовища нині як ніколи актуальні та важливі.