ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ СЕМЕНЮКА З ВЕЛИКОДНЕМ

Дата: 16.04.2023 06:00

Шановні мешканці!

Від щирого серця вітаю Вас із величним християнським святом – Світлого Христового Воскресіння!

Щороку українці з нетерпінням чекають та  готуються до Пасхи.

Чепуряться наші села, домівки, подвір'я.

У буденних клопотах ми не завжди пам'ятаємо, що насправді Великдень у наших серцях щодня і щомиті, бо це – символ віри, доброти, незламності, справедливості, жертовності.

Щиро бажаю Вам, щоб Великоднє Боже благословення здійснило найзаповітнішу нашу Мрію про Мир, а святкові дзвони принесли у кожну домівку радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я.

Зичу, щоб Світло Христового Воскресіння  подарувало всім нам силу перебороти всі труднощі та непохитну віру в Перемогу!

Доброго і світлого майбутнього нашій Україні!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою, сільський голова Юрій СЕМЕНЮК