У селі Гаразджа запрацювала творча майстерня

Дата: 12.04.2023 16:12

Напередодні Великоднього свята у селі Гаразджа запрацювала творча майстерня під керівництвом директора Леоніда Чайки.

Там організували майстер клас "Великодня писанка". Перед початком діти ознайомилися з технікою писанкарства та символікою орнаменту.

Діти писали писанки традиційним способом - воском за допомогою писачка на сирому яйці. Потім діти фарбували писанки у яскраві і патріотичні кольори.

Цей майстер-клас став нагодою для дітей познайомитись із традицією писання української писанки та гарно провести час у дружньому колі, - інформує КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради