Підгайцівські ліцеїсти представили громаду на обласних військово-патріотичних змаганнях «Волинська Січ-2023» у Люблинці

Дата: 11.04.2023 10:32

Школярі Підгайцівського ліцею представили Підгайцівську громаду на обласних військово-патріотичних змаганнях «Волинська Січ-2023», які впродовж трьох днів відбувались у Люблинці.

У конкурсі «Ватра» у старшій віковій групі ІІІ місце посів рій «Волинські козаки» Підгайцівський ліцей під керівництвом Олександра Давидюка.

Усі рої старанно готувалися, активно долучалися до різних видів змагань та показували доволі хороші результати, повідомили у Волинському центрі національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства.

Дякуємо нашим джурам з Підгайцівського ліцею та їх наставнику за активну громадянську позицію.

Бажаємо нових Перемог! Все буде Україна!