У будинку культури села Підгайці відбувся перед великодній майстер-клас із писанкарства. 

Навчала дітей писати писанки знавчиня народної творчості  Марія Поліщук. Вона розповіла дітям про методику розпису, символіку орнаментів, які наносяться на яйце, адже кожен писанкар розпочинав роботу у гарному настрої та світлими думками, щоб писанка несла позитивну енергетику.

Зі слів майстрині, вогненний «півник» символізує пробудження від темноти, зневіри. Сонечко – найвищий символ Бога, вищих сил та душевної гармонії, а гілочка сосни символізує пробудження природи, відновлення, побажання міцного здоров’я. Млин дітки малювали біля півника, щоб життя крутилось коловоротом, щоб негатив перемелювався і все рухалось на краще.

Розпис писанки – процес тривалий, але усім учасникам вистачило посидючості, щоб домалювати усі візерунки й випалити віск, щоб яєчко стало чистеньким і заграло усіма фарбами. Додому після творчої роботи діти повертались у гарному настрої та з першими писанками, які стануть окрасою Великоднього столу. Організували майстер-клас працівники будинку культури та Центру культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.