На купівлю автівки для бійців 100-ї бригади у селі Липини Підгайцівської громади зібрали 110 000 гривень. Аби акумулювати таку суму, місцеві волонтери ініціювали благодійну майстерню й у вербну неділю розважали дітей та дорослих. Частину коштів зібрали діти, які напередодні свята формували букети з вербовими гілочками для освячення в церкві та продавали їх.

Упродовж дня учасники події мали змогу стати учасниками майстер-класів з гончарства, писанкарства, плетіння "кікімори", задекорувати паску або медове печиво, повправлятися у виготовленні солом'яних зайчиків та іншого пасхального декору.

Військові провели показовий виступ з елементами тактичної медицини, продемонстрували військові трофеї та зброю. Біля адмінбудівлі Липинського старостинського округу прикрашали пасхальне дерево, а скульптор Михайло Михайловський на очах у глядачів перетворив пеньок на мистецький об’єкт з тризубом. Усіх учасників благодійного дійства частували козацьким кулешем.

Волонтери кажуть, що усі зібрані кошти підуть на закупівлю повнопривідного автомобіля для 50-го батальйону 100-ї бригади.