Учні Підгайцівської громади писали радіодиктант з псом Патроном. ФОТО

Дата: 05.04.2023 15:20

40 тисяч дітей з усієї України написали радіодиктант "Пес Патрон застерігає". Серед учасників - учні та вчителі Звірівської гімназії та Підгайцівського ліцею Підгайцівської сільської ради

Школярі не лише перевірили свою грамотність, а й дізналися про ази безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами.

Текст був озвучений голосом Пса Патрона. "Ми можемо ходити в різні місця, де злі люди залишать небезпечні предмети, тому важливо пам'ятали 3 основні правила: "Не підходь, не чіпай, 101 набирай", - йшлося в диктанті.

"Проєкт реалізується спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міністерством освіти та науки, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Центром з протимінної діяльності, - інформує Леся Киришун, спеціаліст з безпеки освітнього середовища Підгайцівської громади.