3 квітня 2023 року у Підгайцях відбулось методичне засідання педагогів іноземних мов ЗЗСО громади на тему: «Особливості викладання іноземних мов у НУШ».

Захід був організований Центр професійного розвитку педагогічних працівників Підгайці спільно з Волинський інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Разом з методистом англійської мови Волинського ІППО Світланою Бацмай учасники зустрічі обговорили методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів нової української школи.

Світлана Анатоліївна велику увагу приділила оцінюванню компетентностей учнів початкової школи та 5-6 класів, ведення щоденників спостережень та розповіла про особливості формування портфоліо учнів.

Педагоги спілкувалися про вибір навчальних підручників для 5 класу і важливість дотримання послідовності та наступності, зв'язок модельної програми з підручниками, про курси підвищення кваліфікації та розбудову індивідуальної траєкторії професійного розвитку вчителя.

"Такі зустрічі є важливими й необхідними для професійного розвитку учнів! Щиро дякуємо Світлані Бацмай за зустріч", - підсумували директорка КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Світлана Зінкевич.