Психологічна допомога у сфері освіти під час війни: у Підгайцях провели серію методичних тренінгів

Дата: 30.03.2023 16:52

30 березня в стінах залу засідань Підгайцівської сільської ради відбулось методичне засідання, організоване КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" на тему: «Психологіча допомога у сфері освіти під час війни».

До участі у заході запросили практичних психологів, соціальних педагогів, заступників з виховної роботи з усіх закладів загальної середньої освіти Підгайцівської сільської ради.

Методичний тренінг допоміг розширити знання та практичні навички його учасників з актуальних питань щодо надання психосоціальної підтримки, подолання стресу, основ безпечної поведінки дітей та дорослих в умовах війни.

Своїм досвідом під час доповідей та тренінгів поділилися:

✔️Альона Іванчук, психологиня Піддубцівського ліцею на тему: "Психологічна стійкість у час війни."

✔️Ірина Ткач, психологиня Романівського ліцею: "Соціальний нігілізм в умовах воєнного стану";

✔️Леся Киришун, спеціаліст з безпеки освітнього середовища Підгайцівської сільської ради: "Безпека дитини – відповідальність кожного дорослого".

Директорка КУ Центр професійного розвитку педагогічних працівників Підгайці Світлана Зінкевич звернула увагу присутніх на вимоги щодо наповнення сайтів ЗЗСО, важливості заповнення аналітичної довідки АІС «Я - ПСИХОЛОГ» та інших вагомих аспектах покращення якості освітнього середовища.

Директорка КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради Тетяна Ковжук запросила присутніх до співпраці у сфері національно-патріотичного виховання молоді.

У невимушеній, дружній атмосфері учасники зустрічі спілкувалися, виконували психологічні практики, обговорювали сучасні виклики, загрози та способи дій для покращення психологічної та інших важливих складових освітнього середовища під час війни.