Інституційний аудит: виклик чи нові можливості

Дата: 30.03.2023 16:49

29 березня фахівці відділу освіти, культури, молоді та спорту, центру професійного розвитку педагогічних працівників, представники педагогічних колективів ЗЗСО Підгайцівської сільської ради взяли участь у стратегічній освітній сесії на тему:«Інституційний аудит: виклик чи нові можливості".

Захід був організований Державною службою якості освіти у Волинській області.

Під час сесії увагу учасників акцентували на:

✔️ Важливості обговорення теми інституційного аудиту для українських шкіл;

✔️ Процедурі самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладі освіти за допомогою інформаційно-аналітичної системи EvaluEd.

✔️Широкому запровадженні нового інструментарію системи забезпечення якості освіти - процедури інституційного аудиту;

✔️ Формуванні внутрішньої системи забезпечення якості освіти, основою якої є самооцінювання освітніх та управлінських процесів.

Без сумніву, процедура інституційного аудиту є викликом, який дає нові можливості для розвитку закладу освіти - підсумували учасники освітньої сесії.