Дотримуючись традицій, сільські бібліотеки громади активно долучились до Всеукраїнського тижня дитячого читання ,,Дитина читає - Україна перемагає!"

В рамках заходів, які організовують бібліотекарі, дітлахи дізнаються про історію створення книги та її роль в житті людини, беруть участь у вікторинах🤓 та квестах про українські народні казки, легенди, прислів'я, спілкуються.

Напередодні Великодня, особлива увага бібліотек звертається на вивчення українських традицій писанкарства.

А організовані книжкові виставки спонукають дітей взяти додому книгу, яка найбільше сподобалась, щоб ще раз поринути в чудовий світ чарівних казкових історій.

“Всеукраїнський тиждень дитячого читання – це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттів для наших найменших читачів. Діти дізнаються багато цікавого про історію виникнення книги та з захопленням проводять час. Адже дитинство— саме та пора, коли варто розпочинати залучення особистості до світу книги!!”, - розповіла директорка Бібліотеки-філії Підгайцівської сільської ради Валентина Герлінська.