Фахівці системи безоплатної правової допомоги звертають увагу мешканців на можливості отримання безоплатних юридичних послуг

Дата: 28.03.2023 15:40

Завідувачка сектору Луцького бюро правової допомоги Світлана Прус зустрілася з працівниками Підгайцівської сільської ради.

Фахівець розповіла про діяльність системи безоплатної правової допомоги. Учасники зустрічі звернули увагу на питання, щодо яких найчастіше за правовою допомогою звертаються громадяни.

Адже, система БПД дає можливість мешканцям не лише безоплатно отримати юридичну консультацію, а й вирішити питання, які потребують судового врегулювання.

Фахівець нагадала відвідувачам органу місцевого самоврядування, що Конституцією України гарантоване право на безоплатну первинну, а для певної категорії осіб і вторинну правову допомогу у передбачених законом випадках та поінформувала про можливість отримати правову допомогу, звернувшись до бюро за адресою м. Луцьк, вул. Кременецька, 38, ☎️ (0332)770717.

Для відвідувачів сільської ради фахівець з БПД залишила інформаційні буклети.