28 березня в залі засідань Підгайцівської сільської ради для вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури Центр професійного розвитку педагогічних працівників Підгайці організував зустріч на тему: "Шляхи професійного зростання педагога".

У невимушеній, дружній атмосфері освітяни говорили про розбудову індивідуальної траєкторії розвитку педагога. Адже сучасний вчитель має постійно займатися самоосвітою, використовувати різні форми та методи підвищення кваліфікації, вибудовуючи свою власну професійну траєкторію руху до успіху.

Педагогічним досвідом проведення бінарних уроків поділилася Світлана Маслей - педагогиня Липинський ліцей Підгайцівської сільської ради.

Доповнила колегу заступниця директорки Липинського закладу освіти Вікторія Ревчук, яка розповіла, що бінарні уроки впроваджені у ЗЗСО ще з 2018 року: "Нам вдавалось поєднувати в одному уроці музику і українську мову, трудове навчання і драматургію, інформатику та українську літературу. Це дозволяло творчо представити споріднені теми, зацікавити та мотивувати учнів до творчого пошуку."

Під час зустрічі обговорили трудові функції та фахові компетенції, зазначені у професійному стандарті вчителя.