Несіть на цвинтар живі квіти та молитву

Дата: 27.03.2023 16:09

Шановні мешканці Підгайцівської громади!

До свята Великодня залишилося лише кілька тижнів, тому звертаємо вашу увагу на проблему покладання на могили пластикових вінків та квітів.

Наголошуємо, що їх масове використання завдає шкоди не лише довкіллю, а й становить велику небезпеку для здоров’я і життя людей.

Адже після спалювання пластикових вінків, виділяється велика кількість токсичних речовин, а розкладання їх у ґрунті триває упродовж сотень років.

Більше того, пластикові вінки, які втратили вигляд, згодом, формують стихійні сміттєзвалища у громаді.

Звертаємо увагу мешканців на тому, що є чудова альтернатива – це посадити живі квіти або газонну траву, невеличкі деревця.

Це не лише гарно, а й безпечно для здоров'я.

Адже головними у цей день є наша пам’ять про близьких.

Бережемо один одного, дбаємо про довкілля, дякуємо ЗСУ за Мирне небо!

💙💛Все буде Україна!