Покращення епідемічної ситуації: у Підгайцях відбулась нарада освітян, медиків та представників центру профілактики хвороб

Дата: 27.03.2023 14:47

Днями представники Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗУ, медики та освітяни громади провели спільну нараду для напрацювання шляхів покращення епідемічної ситуації, запобігання спалахів інфекційних захворювань, вжиття профілактичних заходів.

Під час зустрічі говорили про права та обов'язки учасників освітнього процесу.

З'ясували, що важливим є забезпечення дотримання оптимального балансу між реалізацією права дитини на освіту та забезпечення інтересів інших дітей.

Особливу увагу присутніх звернули на необхідності активізації вакцинації, здійсненні моніторингу та контролю, які дозволять своєчасно оцінювати епідемічну ситуацію, яка складається на певній території та використовувати найбільш ефективні методи збереження здоров’я учасників освітнього процесу.