У Підгайцях відбулася творча зустріч з режисером Василем Рибальченком

Дата: 24.03.2023 15:14

У Підгайцях працівники культури, бібліотечної мережі та місцеві мешканці зустрілися з Василем Рибальченком — відомим українським режисером-документалістом, який нині служить в ЗСУ.

Талановитого кінознавця до діалогу запросили працівники КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради.

У дружній, неформальній обстановці присутні спілкувалися про реалії війни та важливість культурного фронту.

Василь зауважив, що для нього такі зустрічі - це віконце у цивільне життя.

Говорили про відчуття, передумови та процес створення робіт режисера: «Навіщо людині мистецтво?», «Війна на нульовому кілометрі», проєкт «Ніч у музеї» та про сам процес створення документального кіно.

Адже, у своїх творах автор розповідає про важливість мистецтва, культури та історії у житті людей, впливає на формування свідомості сучасного покоління.

Валентин Приходько - заступник Підгайцівського сільського голови подякував режисеру за зустріч та розповів про пам'ятки культури Підгайцівської громади, які варті уваги режисера.

На завершення зустрічі, Василь Іванович наголосив присутнім на важливості підтримки наших військових всіма можливими способами.