Поетеса з села Звірів стала лауреаткою Всеукраїнського конкурсу авторської прози та поезії ЯwriteR

Дата: 23.03.2023 11:26

Поетеса з села Звірів Підгайцівської громади Луцького району, а за сумісництвом - директорка місцевого будинку культури, Леся Бондар стала лауреаткою IIІ ступеня Всеукраїнського конкурсу авторської прози та поезії ЯwriteR. Про це повідомили на сторінці у Фейсбуці КЗ"Центр культури, туризму, молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради.

Конкурс проводився за підтримки Міністерства освіти та науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України.

Вірші Лесі Петрівни були відзначені у номінації «Авторська поезія. Віршований твір» у категорії 24+.

Відбіркова комісія у рецензії до творів звернула увагу на поетичний хист АВТОРКИ та її громадянську позицію, «яка штовхає поетесу на створення чесних та щирих поетичних рядків».  (Леся Бондар)

Щиро вітаємо з отриманою відзнакою, бажаємо подальших творчих успіхів.