Федерація футболу Луцького району провела фінал Кубку Луцького району з футзалу 2021/2022, завершивши сезон, який так і не закрили через початок повномасштабної війни, про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук.

 Чемпіонами стала команда футбольного клубу "Липини", яка перемогла у фіналі ФК "Боратин". Таким чином, футбольний клуб "Липини" зробив золотий дубль і до перемоги в чемпіонаті додав кубок Луцького району з футзалу 2021/2022.

У фіналі команди зрівняли рахунок 3:3, тож визначати переможця довелось серією пенальті - і "Липини" тут стали кращими. У цей день на полі Обласної дитячої юнацької спортивної школи зіграли три гри.  У першій зустрілисть дві команди з Підгайцівської громади - "ОТГ" та "Липини", завершили гру з рахунком 2:4.  Друга гра відбулась між командами ФК "Боратин" та ФК "Зміна", "Боратин" виявився сильнішим і вийшов у фінал, - розповів Олександр Бляшук.

Зі слів заступник Підгайцівського сільського голови та голови Федерації футболу Луцького району Олександра Бляшука, боротьба за титул переможців Кубку Луцького району з футзалу була напруженою та динамічною, тож спостерігати хто ж виборе "головний приз" було дуже цікаво.

"Дякуємо захисникам, серед яких є і наші футболісти, за можливість продовжувати розвиток спорту та футболу на Волині", - зазначив Олександр Бляшук.