Президент Євроклубу "Сузір'я" Піддубцівського ліцею Підгайцівської сільради Максим Юрковський пройшов два етапи відбору і став слухачем Єврошколи, відбір до якої на початку 2023 року оголосило Представництво ЄС в Україні.

Координаторка Євроклубу у Піддубцівському ліцеї Ольга Чухілевич розповіла, що в рамках програми EU Study Days старшокласникам надають можливість дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері.

Вони зможуть прослухати відеолекції або презентації від дипломатів та експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських та українських експертів, викладачів, практиків. Для них організовуватимуть вебінари, відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex.

Європейські дипломати та експерти розкажуть про підтримку України Європейським Союзом, пріоритети допомоги ЄС у післявоєнній відбудові України, ознайомлять з програмами та проєктами ЄС в Україні.

20 найкращих слухачів з-поміж школярів, які пройшли навчання в Єврошколі, візьмуть участь у літній та зимовій школах в очному форматі. Тож бажаємо Максиму успіхів та перемоги на ще одному етапі відбору.