У  Підгайцівській громаді віддали останню шану загиблому від ворожої агресії військовослужбовцю, мешканцю села Піддубці Володимиру Матрунчику. Поховали Героя 14 березня 2023 року на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Вранці тіло Володимира привезли до батьківської хати у Піддубці. Його зустрічали усім селом – діти та дорослі, з квітами та прапорами, на колінах уздовж усього шляху до рідного порогу.

Службу за упокій душі захисника відслужили у Кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку, куди попрощатися із загиблим Героєм прийшло більше сотні людей – рідні, однокурсники, колеги, знайомі. Приїхали і його колеги та друзі з Києва, адже загиблий до війни останні роки життя мешкав у столиці, очолював проєктну фірму, а до війська пішов добровольцем у травні 2022 року.

 

Після спільної молитви, колона рушила від собору на Театральний майдан, де поруч зі стелою Героям Небесної сотні, під звуки військового оркестру, виконали Гімн України. Після цього колона рушила на кладовище.

Сотні лучан вийшли на вулицю з офісів, зупиняли та виходили з авто, на колінах проводжали кортеж з загиблим Героєм, до місця вічного спочинку. Витирали похапцем сльози перехожі – бо кожна смерть захисників України болить, як особиста втрата.

«Немає більшої любові, як віддати життя за своїх друзів. Попри те, що Володимир не встиг створити сім’ї, народити дітей, його життя продовжуватиметься у поколіннях дітей, заради яких він бажав зберегти Україну цілісною» - такі слова прозвучали із вуст священника під час заупокійної проповіді.

Поховали Володимира Матрунчика у Гаразджі під звуки військового оркестру, залпи почесної варти та спільне виконання Гімну України.

Довідково. Матрунчик Володимир Володимирович народився 11 травня 1982 року у селі Тельчі Маневицького району Волинської області. Повну середню освіту здобув у місті  Кузнецовськ Рівненської області. Повну вищу освіту здобув у Луцькому національному технічному університеті за спеціальністю «Автомобілебудування та будівництво і цивільна інженерія».

Працював проєктантом, керівником проєктного відділу організацій та підприємств у Луцьку та Києві. Навесні 2022, перебуваючи на Київщині, прийняв рішення іти до війська добровольцем. Стрілець стрілецького відділення стрілецької роти Матрунчик Володимир Володимирович загинув 10 березня 2023 р. неподалік північної околиці населеного пункту Дорожнянка Запорізької області. Військовий не був одруженим, у нього залишились сестра та батьки.