У бою за Батьківщину загинув Володимир Матрунчик з Піддубців

Дата: 13.03.2023 11:10

Ще одна сумна звістка надійшла у Підгайцівську громаду – 10 березня 2023 року, у бою за Батьківщину, у Запорізькій області загинув мешканець села Піддубці  Володимир Володимирович Матрунчик, 1982 року народження.

Володимир пішов до війська добровольцем в травні 2022 року на Київщині. Оскільки  був керівником проєктувальної приватної фірми та мешкав у Києві, рідні про рішення сина боронити інтереси держави зі зброєю в руках дізналися лише через місяць.

Військовий не був одруженим, у нього залишились сестра та батьки.

Наразі тіло Героя із Запоріжжя везуть на Волинь, поховання заплановане на завтра.

Висловлюємо співчуття рідним загиблого...

Царство Небесне та вічний спокій його душі. Слава Україні та її захисникам!