Учні з Підгайцівської громади успішно захистили роботи у Малій академії наук

Дата: 10.03.2023 10:46

Шестеро учнів освітніх закладів Підгайцівської громади стали переможцями обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт у Малій академії наук.

Вітаємо ученицю Липинського ліцею Анастасію Примак та її вчительку-наставницю Інну Балюк з 3 місцем у секції «Психологія».

Вони працювали над темою «Вплив вправ на синхронізацію роботи півкуль головного мозку та збільшення його потенційних можливостей».

Ще одне третє місце, але цього разу у секції «Краєзнавство» виборов учень 10 класу Романівського ліцею Підгайцівської сільської ради Дмитро Кулаков.

Разом із науковим керівником- вчителькою історії та правознавства Жанною Магольон вони працювали над темою: «Релігійне життя населення села Романів».

Також вітаємо учнів Піддубцівського ліцею, які стали переможцями обласного конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук:

• Гезун Аліна (1 місце, секція "Педагогіка") - науковий керівник Чухілевич Ольга Пилипівна
  • Шевчук Вікторія (1 місце, секція "Медицина") - науковий керівник Супрунець Анна Михайлівна
  • Драницька Дарія (3 місце, секція "Правознавство") - науковий керівник Стадницька Тамара Олександрівна
  • Дубень Артем (3 місце, секція "Інтернет-технології та Web-дизайн") - науковий керівник Смалюк Інна Василівна.Фото без опису

​​​​​​​Фото без опису

Щиро вітаємо юних науковців та бажаємо подальших успіхів у навчанні та науково-дослідній роботі.