У Підгайцівську амбулаторію шукають сімейного лікаря. ДЕТАЛІ

Дата: 10.03.2023 10:27

Підгайцівський ЦПМСД Підгайцівської сільської ради, що діє у селі Підгайці Луцького району, розширює штат🚑 та запрошує у свою команду сімейних лікарів

У медзакладі гарантують хороші умови праці та конкурентну заробітну плату, зручний змінний графік роботи, привітний колектив, велику кількість пацієнтів, які приходять на прийом за попереднім записом.

Очікування від кандидата: повна вища медична освіта, спеціалізація за фахом «Загальна практика – сімейна медицина", комунікабельність, пунктуальність, уважність, порядність, привітність, бажання вчитися і працювати, відмінні навички професійного спілкування, вміння працювати на комп’ютері.

Для уточнення деталей телефонуйте - 099724 25 76