У Підгайцях вшанували Кобзаря

Дата: 10.03.2023 10:12

З нагоди 209 року від дня народження Тараса Шевченка у центральній садибі Підгайцівської громади відбулась культурно-мистецька акція «До Кобзаря – із «Кобзарем».

Учні Підгайцівського ліцею, працівники сільської ради, бібліотек громади, мешканці Підгайцівської громади вшанувати пам’ять геніального поета та мислителя Тараса Шевченка, пророчі слова якого два століття на устах кожного українця і кожного воїна, який боронить Українську державу.

Учасники дійства насолодились віршами у виконанні юних читців та заслухались співом аматорського хору Піддубцівського будинку культури під керівництвом Віталія Демчинського, які виконали пісню "Реве та стогне Дніпро широкий" на слова Т.Шевченка.

До пам'ятника Шевченку поклали квіти. Сьогодні монумент - особливий, прикрашений стилізованим під шарф прапором України.