Привітання керівництва Підгайцівської громади з нагоди Міжнародного дня захисту прав жінок

Дата: 08.03.2023 12:10

В Україні жінка ніколи не займала другу роль. Завжди була самодостатньою, мудрою та енергійною.

Українські жінки - опора сучасного суспільства, вони прогресивні, професійні, завзяті, креативні, а найголовніше - рішучі та мудрі. За рік війни більшість жінок змушені були тримати тил, доки чоловіки тримають фронт.

Багато жінок пішли до війська і боронять Україну зі зброєю в руках.

Тож у цей день хочеться говорити не лише про весну, красу та рівноправність, а про те, що жінки є окрасою та натхненням для кожного середовища та колективу.

Хочеться побажати усім жінкам, дівчаткам, мамам, бабусям завжди мати у серці велику любов та надію, щоб зціляти нею зранені душі, щоб додавати впевненості та віри у власні сили чоловікам.

Залишайтеся такими ж променистими та чарівними жінкам. Будьте щасливі вдома та на роботі.

Бажаємо, щоб ваші серця належали тим, хто любить і цінує вас, щоб кожен день і годину ви відчували любов і турботу, відданість і вірність, допомогу та підтримку.

Любіть самі і будьте завжди коханими, залишайтеся такими ж прекрасними та неповторними, надійними та працьовитими, ніжними та натхненними.

Щастя вам, радості та удачі завжди та в усьому!

З повагою - Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк,
Валентин Приходько - заступник Підгайцівського сільського голови
Леонід Гроголь - заступник Підгайцівського сільського голови
Олександр Бляшук - заступник Підгайцівського сільського голови і всі чоловіки Підгайцівської громади