Депутати Підгайцівської сільської ради прийняли рішення звернулись до Служби автомобільних доріг у Волинській області щодо облаштування пішохідних переходів та зупинок громадського транспорту на вулиці Об’їзна у с. Підгайці та Струмівка.

Зі слів депутатки Світлани Зінкевич, для зручності та безпеки пішоходів необхідно облаштувати узбіччя на потенційно аварійно-небезпечних ділянках проїзної частини від дачного масиву «Маяк» і до кільця по вулиці Дубнівській, визначити зону для пішохідного переходу та облаштувати автобусні зупинки із посадковими майданчиками для громадського транспорту.

У Підгайцівській сільській раді звертають увагу дорожників на те, що на ділянці автомобільного шляху міжнародного значення М 19 на території Волинської області по вулиці Об’їзна в с.Підгайці  та с. Струмівка курсує маршрутне таксі, але за відсутності спеціально відведених і обладнаних місць, водії не задовольняють потреби у пересуванні жителів громади громадським транспортом і не можуть зупинятися у необлаштованому місці, нехтувати безпекою учасників дорожнього руху з метою попередження та уникнення дорожньо – транспортних пригод.

По обидві сторони від згаданої дороги знаходяться житлові масиви, багатоквартирні будинки, фірми  та установи. Люди змушені понад 1 кілометр йти по проїжджій частині до найближчої зупинки громадського транспорту, наражаючи на небезпеку своє життя та створюючи аварійну ситуацію на дорозі для водіїв. Окрім того, на проміжку дороги, протяжністю близько 1,5 км - від дачного масиву «Маяк» і до кільця на вул. Дубнівський, немає жодного переходу, тому пішоходи змушені порушувати Правила дорожнього руху, переходячи дорогу у невстановлених місцях.

Звернення депутатів, прийняте під час сесії Підгайцівської сільської ради 3 березня, направлять у Службу автомобільних доріг у Волинській області найближчим часом.