Двоє мешканців Підгайцівської громади – з Липин та Вишнева посмертно нагороджені медаллю «За військову службу Україні».

Відзнаки присвоєні Указом Президента України від 21 липня 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Медалі рідним загиблих Героїв – Петра Гаражджука з села Вишнів та Віталія Приймака із села Липини, вручив представник Луцького районного центру комплектування та соціальної підтримки, лейтенант Григорій Трошин та Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк.

Довідково.

Гаражджук Петро Васильович загинув 1 червня 2022 року під час виконання бойового завдання заради цілісності України на Луганському напрямку. Родина втратила справжнього господаря, хорошого сім’янина, люблячого чоловіка, батька та дідуся.

Служив в АТО у 2015 році, вдруге був призваний до війська 26 лютого 2022 року. До повномасштабного вторгнення працював медбратом в одному із медзакладів Луцького району, освоїв тактичну медицину, тож на фронті надавав медичну допомогу військовим у своєму підрозділі. Службу проходив у 14-ій окремій механізованій бригаді.

Приймак Віталій Вікторович загинув 19 травня 2022р у віці 23 років. Юнак отримав смертельне поранення неподалік Бахмута Донецької області. Лікарям не вдалось його врятувати.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героїв.