Оголошення про скликання 26-ї сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 21.02.2023 09:29

Засідання 26-ї сесії Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 03 березня 2023 року о 14.00 у приміщенні сільської ради.

На розгляд депутатів, розпорядженням сільського голови, винесені питання:

1. Про затвердження порядку денного чергової  двадцять шостої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
  2.  Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради «Про бюджет сільської територіальної громади  на 2023 рік» від 23.12.2022 № 24/2.
  3. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради від 10.05.2022 № 18  «Про затвердження Програми фінансової підтримки КП при Підгайцівській сільській раді на 2022-2024 роки»
  4.  Про надання дозволу на розроблення  детального плану території.
  5.  Про затвердження детального плану території.
  6.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
  7.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
  8.  Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для передачі в приватну власність.
  9.  Про затвердження  експертної грошової оцінки для викупу земельної ділянки.
  10.  Про затвердження технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки комунальної власності.
  11.  Про оренду земельної ділянки.
  12.  Про припинення права користування земельною ділянкою та скасування державного акту на право постійного користування земельною ділянкою.
  13. Про надання дозволу на переведення садового будинку у житловий.
  14. Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради до Служби місцевих автомобільних доріг.
  15. Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо повернення скасованих доплат військовим.
  16.  Різне.
  17.  Розгляд депутатських запитів.

З проєктами рішень можна ознайомитись тут