У громаді зрізали аварійні дерева-велетні. ФОТО

Дата: 01.03.2023 17:00

Аби зрізати велетенські аварійні осокори у селах Пальче та Романів, працівники Комунального підприємства Підгайцівської сільської ради, витратили кілька днів. Деякі роботи тривають досі.

Директор підприємства Михайло Котов зазначає, що напередодні робіт вони залучили відповідні служби, аби ті на деякий час демонтували повітряні лінії зв’язку та електропередачі, адже обидва дерева мали висоту близько 30 метрів, а між гілками були натягнуті кабелі.

Після цього комунальники поступово зрізали гілля, товщі частини стовбура зрізали секторами – пізніше деревину використають на опалення закладів комунальної власності.

Староста села Хорлупи Василь Грудік зазначає, що зрізати сторічні дерева вони змушені через скарги місцевих мешканців, оскільки під час сильних вітрів гілки часто обламувались, падали та пошкоджували паркани або дахи господарських будівель.

Місцеві мешканці неодноразово звертались з проханням зрізати аварійні дерева. Після отримання усіх дозволів екологічної служби, комунальне підприємство розпочало роботи у селах громади.

У Романові столітню осокору зрізали поблизу адмінбудівлі на вулиці Першотравнева. У Пальче - по вулиці Перемоги.