Огляд-конкурс читців патріотичної поезії «Горить зоря її поезії над краєм», присвячений 152-ій річниці з дня народження Лесі Українки, відбувся у будинку культури Підгайцівської громади.

Учасників оцінювали конкурсною комісією у двох категоріях – середня та молодша група.

Підтримати атмосферу літературних читань до дня народження Лесі Українки вирішили солістки Романівського будинку культури Дарина Шишко та Богдана Кондратюк, виконавши пісню на слова Лесі Українки «Хотіла б я піснею стати» та аматорський колектив «Терниця» із села Веснянка Звірівського старостинського округу із піснею «Лесина казка» на слова П. Маха.

За словами директорки Центру культури, туризму, молоді та спорту Тетяни Ковжук усі 19 учасників показали високий рівень підготовки та були нагороджені дипломами та солодкими подарунками.

 

У середній групі журі вразила інсценізація уривку драми-феєрії Лесі України «Лісова Пісня» у виконанні Вікторії Марчук та Богдана Бутиркіна із села Липини та декламація вірша «Війна» Валерієм Бурковим із села Борохів.

У молодшій групі конкурсна комісія відзначила Ніну Гамалійчук із Липин, яка майстерно представила вірш Ліни Костенко «Крила» та Владислава Портечко, який під час декламації вірша «Моя Україна» С.Терентьєвої, підкорив глядачів артистичністю та харизмою.

 

 

Валентин Приходько - заступник Підгайцівського сільського голови привітав усіх учасників читань, подякував за емоції, які довелось пережити під час прослуховування, відзначив талант юних читців та наголосив, що дуже важко обрати найкращого декламатора, адже усі гідні найвищої оцінки.