Комунальне підприємство Підгайцівської громади вводить додаткові послуги для населення. ДЕТАЛІ

Дата: 20.02.2023 16:50

До уваги жителів Підгайцівської громади!

Комунальне підприємство при Підгайцівській сільській раді надає послуги з викачування рідких побутових відходів з вигрібних ям приватних будинків, ОСББ та організацій сучасним спецавтомобілем Мерседес (асенізаційний + мулосос), який може в одну їздку викачати 12 м.куб.

Вартість вивезення 1м. куб. становить 150 грн. з оплатою відповідно до фактично наданої послуги, оскільки на автомобілі фіксується фактично викачаний об’єм та не потрібно оплачувати за повну їздку.

Також, є можливість замовити вантажний автомобіль для вивезення великогабаритних відходів, гілок після обрізування присадибних зелених насаджень. Вартість 4 годдинної послуги становить 1579,44 грн. (навантаження замовником).

Тел. для консультацій: 0994864034.