У Хорлупах та Пальче можна укласти договір на вивезення побутового сміття. ДЕТАЛІ

Дата: 17.02.2023 12:15

У Хорлупах та Пальче працівники Комунального підприємства Підгайцівської сільради у тестовому режимі розпочали централізоване вивезення побутового сміття.

Директор КП Михайло Котов зазначає, що до кінця лютого сміттєвоз приїжджатиме у села Хорлупівського старостинського округу щоп’ятниці та з 10.00 збиратиме пакунки зі сміттям, яке мешканці можуть виставити над дорогою, за ворота.

Наразі ця послуга безкоштовна, аби місцеві жителі відчули перевагу системного вивезення побутових відходів.

З березня ця послуга надаватиметься, як і в інших селах Підгайцівської громади, на платній основі.

Кожна сім’я може розрахувати вартість послуг самостійно, врахувавши, що за одну зареєстровану у будинку особу варто буде заплатити у місяць 28 гривень 50 копійок.

Аби спростити укладання договорів місцевих мешканців з комунальним підприємством, щодня, з понеділка у Хорлупах та Пальче  з 9 до 12.00 від двора до двора ходитиме обліковець КП Маряна Вовк.

З 13.00 до 17.00 щодня у будні укласти договір на вивезення сміття можна буде в адмінбудівлі у села Хорлупи.

Аби уточнити деталі, можна телефонувати Маряні за телефоном 0964944074.