Учнів 5-10 класів прийняли у джури – молоде козацтво. Впродовж двох днів діти брали участь у театралізованому дійстві Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).


Вони підготували презентації роїв та склали урочисту присягу на вірність своїй Батьківщині та українському народові.

Креативності дітям не бракувало, та й мотиви виступів були патріотичними та жартівливими про одвічне протистояння українського народу з загарбниками, які вдерлися на нашу територію танками із літерою "Z".

Обов'язки кошового отамана взяв на себе вчитель предмету "Захист України" Олександр Давидюк, який керував "Козацькою радою" та очолив патріотичне дійство. На свято завітали запорізькі козаки, які постали немов лицарі із славетного минулого, що ожили, щоб допомогти нам у буремному сьогоденні відстояти нашу незалежність.

«Захід, що відбувся 16 лютого в День єднання, мав особливе значення. Саме на прикладі творчої підготовки та презентації роїв діти активізували свої пошукові здібності та ознайомились зі славетною сторінкою історії нашої України - січовим лицарством - козаччиною. Ми - єдині, ми - сила, ми переможемо!», - зазначають на сторінці Підгайцівського ліцею.