В одному із ліцеїв громади запланували косметичний ремонт в спортзалі

Дата: 16.02.2023 10:30

У спортивній залі Підгайцівського ліцею зібрались ліквідовувати наслідки протікання старої покрівлі. На ці потреби у місцевому бюджеті передбачили 200 тисяч гривень.

В кінці року, коштом місцевого бюджету, у навчальному закладі перекрили та утеплили дах над спорткомплексом. Однак, від затікання дощу стеля та стіни втратили привабливий вигляд та вкрились сірими плямами.

Заступник Підгайцівського голови Олександр Бляшук розповів, що останнім часом спортивні товариства району та області все частіше хочуть проводити на території Підгайцівської громади спортивні змагання та турніри, тож маємо подбати, щоб і ліцеїстам, і гостям, було комфортно та приємно займатись спортом.

Днями він, разом із директоркою ліцею Ларисою Ляшук, оглянули наслідки підтікань, аби врахувати це під час планування ремонтних робіт.

Наразі у бюджеті Підгайцівської сільської ради, рішенням депутатів, передбачили на "косметичні" цілі 200 тисяч гривень.