У середу в Пальче та Хорлупах прийматиме лікар-терапевт

Дата: 13.02.2023 16:45

До уваги мешканців Хорлупівського старостинського округу!

У середу, 15 лютого, у селах Пальче та Хорлупи виїзний прийом проведе лікар-терапевт Піддубцівської амбулаторії Тетяна Чемна.

Пацієнти зможуть укласти договір з лікаркою, обстежити серце та зробити кардіограму, виміряти тиск та рівень цукру у крові, отримати консультацію щодо стану здоров’я та призначення для лікування. Аби укласти декларацію з терапевткою, необхідно мати з собою паспорт та мобільний телефон.

Прийом у селі Пальче розпочнеться з 9.00 у приміщенні гімназії. З 11.00 лікарка обстежуватиме та консультуватиме місцевих мешканців у селі Хорлупи. Прийом відбудеться у приміщенні місцевої школи.

Чому так важливо укласти декларацію із лікарем, який працює на території Підгайцівської громади, читайте тут https://pidgayci-gromada.gov.ua/news/1675087691/