У Підгайцівській громаді триває акція "Ворожу літературу - на макулатуру". Усі мешканці громади можуть долучитися та принести у бібліотеку російськомовні книги, аби їх здали на макулатуру, а кошти спрямували на допомогу ЗСУ.

У Піддубцівську бібліотеку читачі найактивніше зносять книжки на утилізацію. До акції вже долучилися понад десять місцевих жителів. Про це розповіла Суспільному завідувачка книгозбірні Світлана Драницька. 

Акцію з викорінення російської літератури започаткували у січні цього року в усіх бібліотеках Підгайцівської громади. Про збір ворожої літератури повідомили на сторінці громади у соцмережі. Принести книги та журнали можна у будь-яку бібліотеку громади й таким чином долучитися до допомоги військовим. 

Жителька села Піддубці Луцького району Олена Щебетюк із сином-п’ятикласником Петром принесли російськомовні видання у місцеву бібліотеку. Таким чином долучилися до акції проти російської літератури. Каже, що книги, які принесла, їй прийшли у спадок, від чоловікового дядька.

Зі слів завідувачки Піддубцівської книгозбірні Світлани Драницької, у сільській бібліотеці довелося замінити майже 50% російськомовних видань.