Юні спортсмени Підгайцівської громади завоювали у Польщі 15 медалей

Дата: 13.02.2023 09:45

Юні спортсмени із сіл Піддубці та Гаразджа Підгайцівської громади дали бій на міжнародних змаганнях у Польщі з бойового джиу-джитсу у двох розділах - греплінг та ММА та показали чудовий загальнокомандний результат.

Про це у соцмережах повідомив тренер Сергій Ковирнов.

З його слів, на рахунку юних спортсменів 5 золотих медалей, 4 срібні та 6 бронзових.

Нагороди вибороли: Гордюк Михайло (1 місце), Драницький Давид (1 та 3 місце), Терпелюк Назар (1 та 3 місце), Гетманчук Матвій (3 місце), Злодюжко Іван (двічі - 3 місце), Гушинець Василь (1 та 2 місце), Савка Андрій (два срібла), Волков Андрій (1 та 2 місце).

Наймолодший борець збірної Волинської області з Бойового Джиу-Джитсу, житель с.Звірів Шимчук Андрій виборов бронзу.

Щиро вітаємо тренера Сергія Ковирнова, дітей та батьків з високим результатом та бажаємо нових перемог.