У Підгайцівській громаді попрощались з 30-річним воїном та дияконом Миколою Матвієнком

Дата: 10.02.2023 10:42

Фото без описуУ середу, 9 лютого 2023 року, мешканці Підгайцівської громади попрощалися із загиблим військовослужбовцем Миколою Матвієнком. Поховали Героя на сільському кладовищі села Гаразджа.

Упродовж всього маршруту з Луцька до Піддубців та Гаразджі, кортеж на колінах зустрічали місцеві мешканці – і дорослі, і діти, з прапорами та квітами, чекали на морозі, аби віддати останню шану 30-річному воїну, який мужньо боронив нашу землю у лавах Збройних Сил України.

Фото без описуПровести його в останній путь прийшло більше сотні мешканців Піддубцівського старостинського округу, старости та керівники Підгайцівської громади, священники та семінаристи.

Фото без описуПоховання військового здійснювалося за церковними традиціями, оскільки загиблий закінчив Волинську духовну семінарію та у 2015 році отримав чин диякона, деякий час був священником в одній із церков Володимирського району. Тож його хоронили, як священника, з усім почестями. Процесію супроводжував військовий оркестр та військовослужбовці добровольчого батальйону територіальної оборони «Підгайці».

Останнім часом Микола Матвієнко працював майстром на автоматизованій лінії заводу електроніки Кромберг і Шуберт у Луцьку. Був призваний на військову службу, відповідно до Указу Президента України" Про загальну мобілізацію" Луцьким ОТЦК та СП Волинської області, у листопаді 2022 року.

Захищаючи Батьківщину, Герой загинув 16 січня 2023 року в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області. 31 січня тіло загиблого евакуювали з поля бою.

У нього лишилися дружина, син, батьки, брат та сестра. Прощались з Героєм традиційно – спільною молитвою, виконанням Державного Гімну України військовим оркестром під залпи почесної варти.