У Хорлупівському старостаті працівники комунального підприємства завершили санітарну обрізку та видалення аварійних дерев

  • 76

Майже місяць у селах Хорлупи та Пальче кипіла робота. Працівники комунального підприємства здійснювали кронування, видалення аварійних та пошкоджених дерев, чагарників, самосіву узбіччям доріг та у парковій зоні села Хорлупи по вулиці Шлях.

 Загалом зрізали та переробили на дрова 14 аварійних дерев, де-які сягали діаметром від 1,5 до 1,7 метрів, а кронували понад 20.

Попередньо, стан насаджень обстежила комісія та спеціаліст екологічної служби.

Таким чином, комунальному підприємству вдалось на місяць закрити потреби котелень старостату в опаленні, а це 4 котельні з 21, що перебувають під контролем комунальників та забезпечують теплом Пальченську та Хорлупівську школи, дошкільні установи, адмінприміщення старостинського округу.

Директор КП Михайло Котов розповів, що комунальники чітко дотримувались техніки валки дерев, щоб не пошкодити розташовані поруч лінії електропередачі, адже найбільше дерево, яке довелось зрізати було майже 2 метри в діаметрі та понад 30 заввишки. Для цих потреб було залучено три одиниці техніки: навантажувач, вишку та вантажний автомобіль.

“Завдяки проробленій роботі нам вдалось не лише покращити безпеку та благоустрій в старостаті, а й зекономити бюджетні кошти на опалювальні потреби”, - прокоментував директор КП при Підгайцівській сільській раді Михайло Котов.